kalliola-konserni

Yhteystiedot

Hae Kalliolan ihmisiä, toimipisteitä ja ammattinimikkeitä.

Työala Titteli Nimi Toimipiste Osoite Puhelin Sähköposti
Lastensuojelu Vastaava ohjaaja Rautaruoho, Joanna Mäkirinteen nuorisokoti Nyryntie 234
12240 Hikiä
050 308 0190 joanna.rautaruoho@kalliola.fi
Järjestö- ja setlementtityö Asukastalon vastaava koordinaattori Miettinen, Minna Asukastalo Kylämaja Matinkatu 7
02230 Espoo
045 7733 0302 minna.miettinen@kalliola.fi
Työterveys Asiakkuuspäällikkö/Työterveyshoitaja Kaasalainen, Sirpa Kalliolan Setlementtitalo Sturenkatu 11
00510 Helsinki
050 475 9084 sirpa.kaasalainen@kalliola.fi
Järjestö- ja setlementtityö Markkinointiassistentti Immonen, Ilkka Kalliolan Setlementtitalo Sturenkatu 11
00510 Helsinki
050 472 0837 ilkka.immonen@kalliola.fi
Järjestö- ja setlementtityö Projektikoordinaattori Petrovskaja, Vlada Kalliolan Setlementtitalo Sturenkatu 11
00510 Helsinki
050 353 9098 vlada.petrovskaja@kalliola.fi
Järjestö- ja setlementtityö Projektipäällikkö, Hima&Strada Liukkonen, Pauliina Kalliolan Setlementtitalo Sturenkatu 11
00510 Helsinki
050 453 2653 pauliina.liukkonen@kalliola.fi
Järjestö- ja setlementtityö Vastaava tuottaja (Naapurituottajat) Paaskoski, Oili Kalliolan Setlementtitalo Sturenkatu 11
00510 Helsinki
050 562 7309 oili.paaskoski@kalliola.fi
Kalliolan setlementin hallinto Pääkirjanpitäjä Viljamaa, Susanna Kalliolan Setlementtitalo Sturenkatu 11
00510 Helsinki
050 595 5361 susanna.viljamaa@kalliola.fi
Lastensuojelu Vastaava ohjaaja Mansikkaniemi, Sanna Matarin nuorisokoti, Itäinen osasto Rekolantie 81
01400 Vantaa
050 475 9565 sanna.mansikkaniemi@kalliola.fi
Lastensuojelu Vastaava ohjaaja Kononen, Sanna Matarin nuorisokoti, Läntinen osasto Ruukkukuja 5, 2. krs.
01600 Vantaa
050 475 9685 sanna.kononen@kalliola.fi
Lastensuojelu Yksikön johtaja Knuutila, Armi Mäkirinteen nuorisokoti Nyryntie 234
12240 Hikiä
050 516 9553 armi.knuutila@kalliola.fi
Lastensuojelu Vastaava ohjaaja Polvi, Tea Saunalahden nuorisokoti Munkkisaarenkatu 16
00150 Helsinki
050 476 5709 tea.polvi@kalliola.fi
Päihde- ja mielenterveystyö Päivystysnumero (24h/7) Kalliolan klinikka Vantalantie 86
05450 Nukari
045 773 11339 myllyhoito@kalliola.fi
Lastensuojelu Ohjaajat Kalliolan vastaanottokoti Ruukkukuja 5
01600 Vantaa
050 443 4494
Lastensuojelu Vastaava ohjaaja Halttunen, Veera Kalliolan vastaanottokoti Ruukkukuja 5
01600 Vantaa
050 466 1339 veera.halttunen@kalliola.fi
Kalliolan kansalaisopisto Rehtori Tulkki, Heikki Kalliolan kansalaisopisto Sturenkatu 11, 00510 Helsinki
050 477 7247 heikki.tulkki@kalliola.fi
Kansalaisopisto Projektivastaava Åhlström, Petra Kalliolan kansalaisopisto Sturenkatu 11, 00510 Helsinki
050 475 9839 petra.ahlstrom@kalliola.fi
Alueellinen setlementtityö Alueellisen setlementtityön johtaja Aromaa, Eekku Kalliolan setlementtitalo Sturenkatu 11
00510 Helsinki
050 400 9857 eekku.aromaa@kalliola.fi
Sovittelupalvelut Sovitteluohjaaja Lehikoinen, Linda Länsi-Uudenmaan sovittelutoimisto, Lohjan toimipiste Puotikuja 3
08500 Lohja
050 573 4044 linda.lehikoinen@kalliola.fi
Alueellinen setlementtityö Keittiötyöntekijä Nurmi, Pyry Pasilan asukastalo Topparikuja 2 00520 Helsinki
pyry.nurmi@kalliola.fi
Kalliola oy Yöohjaaja Suutari, Mika Saunalahden nuorisokoti Rinnekuja 3
01390 Vantaa
050 408 3699 mika.suutari@kalliola.fi
Kalliola oy Johtava työterveyshoitaja Paavonen, Sanna Kalliolan Setlementtitalo Sturenkatu 11
00510 Helsinki
050 447 5285 sanna.paavonen@kalliola.fi
Päihdetyö - Vahvasti tukien Yhteisövalmentaja Liinanto, Kaisa Kalliolan Setlementtitalo Sturenkatu 11
00510 Helsinki
041 527 1994 kaisa.liinanto@kalliola.fi
Järjestö- ja setlementtityö Hankekoordinaattori Ali-Melkkilä, Fanni Kalliolan Setlementtitalo Sturenkatu 11
00510 Helsinki
050 463 4825 fanni.ali-melkkila@kalliola.fi
Järjestö- ja setlementtityö Valmentaja - tekijän polku Viitamäki, Josefiina Kalliolan Setlementtitalo Sturenkatu 11
00510 Helsinki
050 572 6923 josefiina.viitamaki@kalliola.fi
Järjestö- ja setlementtityö Vapaaehtoistoiminnan koordinaattori Saarela, Eppu Kalliolan Setlementtitalo Sturenkatu 11
00510 Helsinki
045 7731 1368 eppu.saarela@kalliola.fi
Päihdehuolto Asumispalveluiden johtaja Rautoja, Paula Kalliolan setlementtitalo Sturenkatu 11
00510 Helsinki
050 465 3399 paula.rautoja@kalliola.fi
Järjestö- ja setlementtityö Ohjaava koordinaattori (Naapurituottajat) Saraniemi, Raisa Kalliolan Setlementtitalo Sturenkatu 11
00510 Helsinki
046 850 9283 raisa.saraniemi@kalliola.fi
Järjestö- ja setlementtityö Asiakasneuvoja Kyriopoulos, Theodoros Kalliolan Setlementtitalo Sturenkatu 11
00510 Helsinki
010 279 5080
GSM: 050 5768357
theodoros.Kyriopoulos@kalliola.fi
Järjestö- ja setlementtityö Yhteisökoordinaattori Ghonam, Mohamed Asukastalo Kylämaja Matinkatu 7
02230 Espoo
050 467 0660 mohamed.ghonam@kalliola.fi
Kalliolan setlementin hallinto Business Controller Tuominen, Milja Kalliolan setlementtitalo Sturenkatu 11
00510 Helsinki
050 400 5187 milja.tuominen@kalliola.fi
Kalliolan setlementin hallinto HR- ja talousassistentti Loutchina, Maria Kalliolan Setlementti Sturenkatu 11
00510 Helsinki
045 7731 1333 maria.loutchina@kalliola.fi
Päihdetyö - Vahvasti tukien Yhteisövalmentaja Puustinen, Antti Vahvasti tukien Kalliolan setlementtitalo Sturenkatu 11
00510 Helsinki
045 7730 4203 antti.puustinen@kalliola.fi
Kalliolan palvelutuotanto Liiketoimintajohtaja Pohjola, Minja Palvelutuotannon johto Sturenkatu 11
00510 Helsinki
040 594 7770 minja.pohjola@kalliola.fi
Järjestö- ja setlementtityö Yhteisökoordinaattori Pulkkinen, Maija Pasilan asukastalo Topparikuja 2
00520 Helsinki
050 3829 818 maija.pulkkinen@kalliola.fi
Palvelutuotanto, Päihde- ja mielenterveystyö Yhteisöohjaaja Salmi, Sanna Oskelakoti Ormuskuja 3
00700 Helsinki
050 526 7277 faksi: 09-43691020 sanna.salmi@kalliola.fi
Sovittelupalvelut Sovitteluohjaaja Bischoff, Mona Länsi-Uudenmaan sovittelutoimisto, Raaseporin toimipiste Pumppulahti 3, 10300 Karjaa
050 572 2715 mona.bischoff@kalliola.fi
Kalliolan setlementti Yhteisöjohtaja Karjalainen, Antti Kalliolan setlementtitalo Sturenkatu 11
00510 Helsinki
046 921 0919 antti.karjalainen@kalliola.fi
Sovittelupalvelut Sovitteluohjaaja Hiitelä, Riikka Länsi-Uudenmaan sovittelutoimisto Sinikalliontie 10, 4.krs
02630 Espoo
050 570 1104 riikka.hiitela@kalliola.fi
Sovittelupalvelut Sovitteluohjaaja Mononen, Jaana Länsi-Uudenmaan sovittelutoimisto Sinikalliontie 10, 4.krs.
02630 Espoo
050 564 4300 jaana.mononen@kalliola.fi
Sovittelupalvelut Sovittelusihteeri Saari, Anna-Leena Länsi-Uudenmaan sovittelutoimisto Sinikalliontie 10, 4.krs.
02630 Espoo
045 7731 1375 anna-leena.saari@kalliola.fi
Sovittelupalvelut Sovittelujohtaja Rikberg, Lars Länsi-Uudenmaan sovittelutoimisto Sinikalliontie 10, 4.krs
02630 Espoo
050 406 5885 lars.rikberg@kalliola.fi
Kalliolan setlementti Viestintäpäällikkö Leiniö, Terhi Kalliolan setlementtitalo Sturenkatu 11
00510 Helsinki
050 559 9969 terhi.leinio@kalliola.fi
Alueellinen setlementtityö Yhteisökoordinaattori Arkonaho, Anne Askel - matalan kynnyksen kohtaamispaikka Pappilantie 5
02770 Espoo
040 518 2667 anne.arkonaho@kalliola.fi
Keskustoimisto Promoottori Ruuskanen, Pihla Kalliolan setlementin hallinto Sturenkatu 11
00510 Helsinki
040 552 7716 pihla.ruuskanen@kalliola.fi
Lastensuojelu Perhetyön koordinaattori Kuparinen, Marja Lapsi- ja perhepalveluiden avopalvelut Kytötie 18 A 5
01360 Vantaa
050 410 5700 marja.kuparinen@kalliola.fi
Alueellinen setlementtityö Ohjaaja Warsame, Khadijo Pasilan asukastalo Topparikuja 2
00520 Helsinki
050 375 0959 Khadijo.Warsame@kalliola.fi
Lastensuojelu Johtaja Linervo, Janne Hirvikallion nuorisokoti Ilmeentie 3
02140 Espoo
045 7731 1389 janne.linervo@kalliola.fi
Kalliolan setlementti Toiminnanjohtaja Nygren, Heidi Kalliolan setlementtitalo Sturenkatu 11
00510 Helsinki
050 312 4373 heidi.nygren@kalliola.fi
Päihdehuolto Yksikön johtaja Maasio, Tuomas Kalliolan klinikka Vantalantie 86
05450 Nukari
050 323 6696 tuomas.maasio@kalliola.fi
Päihde- ja mielenterveystyö Päihdeohjaaja Toivanen, Tarja-Leena Kalliolan klinikka Vantalantie 86
05450 Nukari
040 820 5068 tarja-leena.toivanen@kalliola.fi
Päihde- ja mielenterveystyö Päihdeohjaaja Piirainen, Sakari Kalliolan klinikka Vantalantie 86
05450 Nukari
040 820 5068 sakari.piirainen@kalliola.fi
Päihde- ja mielenterveystyö Lääkäri Kantonen, Jarmo Kalliolan klinikka Vantalantie 86
05450 Nukari
050 363 6512 jarmo.kantonen@kalliola.fi
Päihde-, mielentervey- ja maahanmuuttotyö Palvelujohtaja Råman-Maljonen, Susanna Palvelutuotannon hallinto Sturenkatu 11
00510 Helsinki
050 448 8046 susanna.raman-maljonen@kalliola.fi
Keskustoimisto Hallinto- ja kehittämispäällikkö Lohtander, Kirsi Kalliolan Setlementin hallinto Sturenkatu 11
00510 Helsinki
040 757 3614 kirsi.lohtander@kalliola.fi
Järjestö- ja setlementtityö Yhteisökoordinaattori Ylistalo, Annastiina Asukastalo Kylämaja Matinkatu 7
02230 Espoo
045 7732 4744 annastiina.ylistalo@kalliola.fi
Järjestö- ja setlementtityö, Päihdetyö - Vahvasti tukien Yhteisövalmentaja, Yhteiskunnallisen Osallisuuden yksikönpäällikkö Kovanen, Kirsi Vahvasti tukien Kalliolan setlementtitalo Sturenkatu 11
00510 Helsinki
050 433 3110 kirsi.kovanen@kalliola.fi
Lapsi- ja perhepalvelut Johtaja Tahvanainen, Tuomas Matarin nuorisokoti Rekolantie 81
01400 Vantaa
045 7732 4918 tuomas.tahvanainen@kalliola.fi
Lastensuojelu Ohjaajat Hirvikallion nuorisokoti (Hilla) Ilmeentie 3
02140 Espoo
046 850 6111
Lastensuojelu Vastaava ohjaaja Järvinen, Siiri Hirvikallion nuorisokoti (Hilla) Ilmeentie 3
02140 Espoo
050 460 3843 siiri.jarvinen@kalliola.fi
Lastensuojelu Ohjaajat Tiirakallion nuorisokoti Kuninkaantie 40
02940 Espoo
040 455 9771
Lastensuojelu Ohjaajat Mäkirinteen nuorisokoti Nyryntie 234
12240 Hikiä
040 041 0814
Lastensuojelu Ohjaajat Matarin nuorisokoti Rekolantie 81
01400 Vantaa
046 850 2481
Lastensuojelu Ohjaajat Saunalahden nuorisokoti Munkkisaarenkatu 16
00150 Helsinki
040 047 0216
Lastensuojelu Ohjaajat Hirvikallion nuorisokoti (Ruska) Ilmeentie 3
02140 Espoo
045 7731 1383
Alueellinen setlementtityö Asukastalon vastaava Haaksluoto, Marja-Leena Pasilan asukastalo Topparikuja 2
00520 Helsinki
050 366 6584 marja-leena.haaksluoto@kalliola.fi
Päihdetyö Sairaanhoitaja Heinonen, Aleksi Kalliolan Kuvernöörintien asumisyhteisö Kuvernöörintie 11
00840 Helsinki
040 083 0689 aleksi.heinonen@kalliola.fi
Päihdetyö Yhteisövalmentaja Peltoniemi, M. Kalliolan Kuvernöörintien asumisyhteisö Kuvernöörintie 11
00840 Helsinki
050 408 7508 faksi: (09) 6984 374
Lastensuojelu Johtaja Sadeharju, Antti Tiirakallion nuorisokoti Kuninkaantie 40
02940 Espoo
040 450 9213 antti.sadeharju@kalliola.fi
Lastensuojelu Vastaava ohjaaja Sormunen, Tarja Hirvikallion nuorisokoti, osasto Ruska Ilmeentie 3
02140 Espoo
040 455 9765 tarja.sormunen@kalliola.fi
Kansalaisopisto Iltavahtimestari Kalliolan kansalaisopisto Sturenkatu 11
00510 Helsinki
040 766 8101
Keskustoimisto Vahtimestari Aalto, Henry Kalliolan setlementin hallinto Sturenkatu 11
00510 Helsinki
040 770 9961 henry.aalto@kalliola.fi
Päihdetyö Perheterapeutti, sairaanhoitaja Koskiluoma, Aino Kalliolan klinikka Vantalantie 86
05450 Nukari
040 845 3509 aino.koskiluoma@kalliola.fi
Lastensuojelu Yksikön johtaja Raitanen, Sirpa Kalliolan vastaanottokoti ja lastensuojelun avopalvelut
050 460 5131 sirpa.raitanen@kalliola.fi
Lastensuojelu Vastaava ohjaaja Kurlin, Minna Tiirakallion nuorisokoti Kuninkaantie 40
02940 Espoo
045 7731 1379 minna.kurlin@kalliola.fi
Lastensuojelu Yksikön johtaja Sirkiä, Riikka Saunalahden nuorisokoti Munkkisaarenkatu 16
00150 Helsinki
040 050 1424 riikka.sirkia@kalliola.fi
Alueellinen setlementtityö Vastaava koordinaattori Ponkala-Karlsson, Irene Askel Pappilantie 5
02770 Espoo
040 700 6141 irene.ponkala-karlsson@kalliola.fi
Kansalaisopisto Koulutuspäällikkö Mylläri, Terttu Kalliolan kansalaisopiston hallinto Sturenkatu 11
00510 Helsinki
046 850 0766 terttu.myllari@kalliola.fi